SMILEY VA CONCERTA DUMINICĂ LA BUZĂU, ÎN SALA SPORTURILOR „ROMEO IAMANDI”

SMILEY VA CONCERTA DUMINICĂ LA BUZĂU, ÎN SALA SPORTURILOR „ROMEO IAMANDI”

Duminică, de la ora 18.00, în Sala Sporturilor Romeo Iamandi va avea loc concertul “Confesiune” susţinut de Smiley. În cadrul aceluiaşi spectacol vor avea minirecitaluri Dora Gaitanovici şi Ana Munteanu. Organizatorii promit un spectacol inedit, cum nu s-a mai ţinut în România. Un astfel de spectacol, Smiley a mai avut doar la Chişinău.

SMILEYPe 18 martie, la ora 18.00, Sala Sporturilor va găzdui concertul “Confesiune” susţinut de Smiley. Potrivit organizatorilor, artistul îi aşteaptă pe buzoieni  cu multe surprize, plecând de la jocurile de lumini şi până la atmosfera incendiară.

Spectacolul va începe cu un program al unor DJ celebri, va continua cu două recitaluri susţinute de Dora Gaitanovici şi Ana Munteanu, după care, pe scenă va urca Smiley. Buzoianca Dora Gaitanovici le-a mărturisit astăzi jurnaliştilor că are foarte multe emoţii, dar în acelaşi timp aşteaptă cu nerăbdare concertul.

Biletele la concert sunt aproape epuizate, dar chiar şi aşa, organizatorii au promis că au rezervat locuri şi copiilor aflaţi în sistemul de protecţie socială.

Buzoienii care nu şi-au achiziţionat încă bilete o mai pot face la Sala Sporturilor Romeo Iamandi sau pe ticketnet.ro. (Mirela Copariu)

Publicat de: Editat de:
Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *

Te-ar putea intresa și