PRIMARUL TOMA, VOT MATINAL. EDILUL-ȘEF A VENIT CU SOȚIA LA URNE

PRIMARUL TOMA, VOT MATINAL. EDILUL-ȘEF A VENIT CU SOȚIA LA URNE

Primarul Constantin Toma a fost printre cei mai matinali politicieni. Șeful Palatului Comunal și-a exprimat votul la secția amenajată la Liceul de Arte. Ca de obicei, edilul-șef  a venit la urne alături de soție.

vot tomaPrimarul și soția au venit pe jos la vot. La ora 8:00, ei au mers la secția nr. 32 de la Liceul de Arte “Margaret Sterian”. Pentru că în secție nu mai erai alți votanți, edilulș-șef a votat foarte repede.

La ora la care a votat, prezența la urne era foarte slabă în județul Buzău, de aproape 1%.

Primarul a anunțat că toată ziua va fi pe teren…

Tot la secția de la Liceul de Arte a votat deputatul Sebastian Radu, care a fost și mai matinal.

 

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *

Te-ar putea intresa și