SĂ TOT FACI CUMPĂRĂTURI LA PIAŢĂ! DACĂ „TE TAIE”, AI UNDE MERGE! ŞI NU MAI MIROASE!

SĂ TOT FACI CUMPĂRĂTURI LA PIAŢĂ! DACĂ „TE TAIE”, AI UNDE MERGE! ŞI NU MAI MIROASE!

După ce buzoienii au reclamat la Campus, iar televiziunea a difuzat luna trecuta un material pe acest subiect, societatea primăriei, Urbis Serv a reparat toaleta publică din piaţa centrală.

wc publicAcum, buzoienii pot folosi vespasiana în condiţii decente.

Cum nici îngrijitorii nu pot sta de pază, Burada face apel la educaţie. De notat, că accesul se face gratuit.

Buzoienii au reclamat că la toaleta publică nu era afişat nici programul de funcţionare. Şi aceast neajuns a fost îndepărtat. 

(Andrei Solomon)

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *

Te-ar putea intresa și