Mult respect si consideratie pentru cerecetatorii si lucratorii Statiunii de Cercetare si Dezvoltare Legumicola Buzau,in special pentru dl.ing.Costel Vanatoru si d-na Stan,oameni absolut deosebiti.Eu de abia am inceput colaborarea cu dansii si,imi pare rau ca nu am facut-o mai demult.Mult succces si D-zeu sa va ajute! IOAN ROMAN,INAU,SALAJ
Nu exista la SCDL Buzau legume netratate, 6 Kg pe planta inseamna o productie mult mai mare, cam 300 de tone/ha dupa o matematica corecta, pentru cine a trecut macar bacul la mate
Mult respect si consideratie pentru cerecetatorii si lucratorii Statiunii de Cercetare si Dezvoltare Legumicola Buzau,in special pentru dl.ing.Costel Vanatoru si d-na Stan,oameni absolut deosebiti.Eu de abia am inceput colaborarea cu dansii si,imi pare rau ca nu am facut-o mai demult.Mult succces si D-zeu sa va ajute! IOAN ROMAN,INAU,SALAJ
bunaziua m-ar interesa pret la plic de 500 seminte
ceea ce este clar o aberatie, adica o minciuna, si 120 de tone este foarte mult, ar fi bine sa fie asa, dar nu e
Nu exista la SCDL Buzau legume netratate, 6 Kg pe planta inseamna o productie mult mai mare, cam 300 de tone/ha dupa o matematica corecta, pentru cine a trecut macar bacul la mate