A MURIT DR. VETERINAR ALEXANDRU IANCU, FOST DIRECTOR AL DSV BUZĂU

A MURIT DR. VETERINAR ALEXANDRU IANCU, FOST DIRECTOR AL DSV BUZĂU

Dr.-Iancu-0418Doliu printre medicii veterinari din Buzău. Dr. Alexandru Iancu, fost director executiv pentru mai mulți ani la Direcția Sanitar Veterinară Buzău, a fost găsit de familie fără viață, căzut în curtea gospodăriei pe care o avea în satul Ogrăzile, comuna Merei.

Decesul acestuia este surprinzător întrucât cunoscuții îl știau ca pe un tip puternic, sănătos, activ și viguros. În tinerețe a practicat sportul și a fost un împătimit al drumețiilor montane.

Era realizat din toate punctele de vedere și se mândrea cu cei trei băieți ai săi.

Înmormântarea va avea loc duminică, dela ora 11.00, la cimitirul din Ogrăzile.

Dumnezeu sa-l odihnească. 

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *

Te-ar putea intresa și